DOPRAVA ZDARMA při objednání zboží v hodnotě nad 1200 Kč

Výsledky účinnosti přípravku Kelparen pro zdravé zuby, dásně a dech

Proč jsme dentální tyčinky Kelparen vyvinuli?

U psů stejně jako u lidí dochází k usazování zbytků potravy na zuby. Pokud se o zuby pravidelně nestaráme, přeměňuje se tato vrstva na zubní plak, který se postupem času mineralizuje a mění na zubní kámen. Dáseň potom nedosedá přímo na zub, vytváři se v ní kapsy - vhodná místa pro vznik zánětu - gingivitida, parodontóza a v krajním případě může zub vypadnout. Z těchto důvodů je potřeba i o psí zuby náležitě pečovat.

 

Kelparen jsou funkční tyčinky, které pomáhají bojovat proti usazování zubního plaku, vzniku zubního kamene a proti vzniku zápachu (halitózy). Tím zabraňují vzniku gingivitidy a rozvoji paradontózy.

 Dentální tyčinky Kelparen mají hned 3 mechanismy účinku.

  1. Žvýkáním tyčinek se psovi zuby mechanicky čistí.

  2. Mořská řasa Kelpa mění složení slin, tím zabraňuje usazování plaku a mění strukturu zubního kamene.

  3. Kyselina hyaluronová zklidňuje zanícené dásně a napomáhá hojení drobných poranění v tlamě.

 

Jak probíhala studie účinnosti našich dentálních tyčinek?

Studie probíhala na 6 veterinárních pracovištích a celkem se jí zúčastnilo 30 psů. Tito psi dostávali Kelparen denně po dobu dvou měsíců. Ve studii byl sledován vliv tyčinek na množství plaku, zubního kamene a redukci zápachu z dutiny ústní. Po dobu testování neužívali psi nic jiného na čištění zubů, ani jim majitelé zuby nečistili. Změny na zubech posuzovali jak sami majitelé, tak jednou za měsíc na pravidelné kontrole i veterinární lékaři. Mezi nimi byli například: MVDr. Štrosová, MVDr. Košťál, MVDr. Homolka, MVDr. Karban a MVDr. Palán. Veterinární lékaři chrup psa vyfotili a zaznamenali jeho stav do připravených formulářů.

Výsledky studie mluví jasně - Kelparen snižuje zubní plak, kámen i zápach

 po 14 dnech si 50 % majitelů všimlo, že psům méně zapácha z tlamičky (došlo ke snížení halitózy), po měsíčním užívání se pak halitóza snížila celkem u 85 % psů. Po dvouměsíčním užívání došlo ke snížení množství zubního plaku v 76 % případů a snížení množství zubního kamene v 62 % případů. Po užívání Kelparenu byl zubní kámen měkčí a porézní a díky tomu šel lépe mechanicky sloupnout. Ve dvou případech došlo k samovolnému odlupování částí zubního kamene.

Funkční přípravek na odstranění zubního kamene u psů? Kelparen!

Přípravek Kelparen se projevil jako velmi účinný. Po jeho užívání došlo ke snížení zápachu, redukci zubního plaku a změně struktury zubního kamene. Dále došlo v mnoha případech k ustoupení otoku a zmírnění zarudnutí dásní. V některých případech dásně přestaly spontánně krvácet.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz