DOPRAVA ZDARMA při objednání zboží v hodnotě nad 1200 Kč

Velká letní soutěž s Gelorenem dog - seznamte se s Berry!

Je na čase prozradit dalšího výherce naší Velké letní soutěže s Gelorenem dog. Výběr byl opět velmi těžký, protože se sešlo mnoho příběhů a krásných fotek. Za všechny moc děkujeme a jsme z vašich příběhů dojatí a těší nás, kolik péče svým čtyřnohým parťákům věnujete. Je to krásné, děkujeme vám všem. V tomto kole se odborná porota opět uklidňovala tím, že všichni mají šanci ještě vyhrát, protože v příštím kole budeme vybírat 2 výherce – jednoho z příběhů došlých v červenci a druhého ze všech kol dohromady. To se porota teprve zapotí!

 

A kdopak to vyhrál?

V červnovém kole porota vybrala krásnou slečnu, která se jmenuje Berry. Je to 1,5 roku stará nepřehlédnutelná slečna plemene irský vlkodav. Při pohledu na tuto krasavici jen málokdo uvěří, že toto plemeno bylo původně používáno pro lov vlků. Berrynka vypadá, že nedokáže ublížit ani mouše, natož vlkovi.

Jaký je tedy příběh Berrynky?

Berrynka totiž není žádný pecivál. Miluje plavání – resp. potápění, turistiku, ráda dovádí s jinými psími kamarády a nebojí se ani vyrazit do města. Když už se vypraví do větších měst, je to většinou někam na výstavu. A domů se nevrací s prázdnou. Nejradši, ale tráví čas se svojí rodinou a kamarády na výletě v přírodě.

Berry není žádný gaučový povaleč a hodně toho naběhá. Poté, co měla delší dobu větší fyzickou zátěž, začala kulhat na zadní nohu. Vyrazili tedy k veterináři na prohlídku. Jak to dopadlo nám popsala panička v Berrynčině příběhu:

 „Na veterině ji nezjistili žádnou závažnou nemoc, ale doporučili nám užívat lepší kloubní výživu, než doposud. Berrynka tedy začala užívat Geloren dog. Díky Gelorenu Berry běhá zase jako dřív. Cca do 7 dnů po užívání mohla Berry lépe chodit, už nekulhala (jen občas po o něco delší procházce) a rychleji vstávala. Velmi nás výsledek ohromil, ani jsme nečekali takové parádní zlepšení. Teď užívá Geloren stále, protože venku lítá opravdu mnoho. Chodíme i plavat a jezdíme na kole. Jsem moc ráda, že jsme Geloren zkusili, protože Berrynce moc pomohl. Veliké plus Gelorenu je, že našim pejskům chutná, dostávají ho za odměnu a vždy se na něj těší :-) (můžete vidět na fotografii).“

Berrynka je opravdu živel! Bohužel rychle rostoucí a obří plemena mají sklony ke vzniku kloubních problémů. Přeci jen jejich klouby jsou několikanásobně větší, než klouby čivavy. Těchto velkých rozměrů psi dosahují během prvních dvou let života, proto je důležité jim v této době přidávat kloubní výživu, aby se kloub dobře vyvinul a neměli s ním později problémy.

My přejeme Berrynce, ať ji klouby netrápí a je stále tak živá, jako dosud. Pro dobrý start do života od nás dostane zásobu kloubní výživy na celý rok a zprostředkujeme ji vyšetření u veterinárního lékaře, který ji v případě potřeby aplikuje kyselinu hyaluronovou injekčně. Účinek kloubní výživy se zvýší a prodlouží.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz