DOPRAVA ZDARMA při objednání zboží v hodnotě nad 1200 Kč

Velká letní soutěž s Gelorenem dog - seznamte se s Airou!

Měsíc květen utekl jako voda a přišel den D – první červen, Den Dětí, a s ním i zasedání odborné poroty a výběr jednoho příběhu a jednoho pejska, který dostane péči o klouby na rok. A nebyl to lehký úkol. Porota seděla, rokovala, dohadovala se, diskutovala, přemlouvala, hodnotila… a pořád nevěděla, koho vybrat. Je to opravdu těžké rozhodování, protože každý by si zasloužil dostat kloubní výživu.

Takže děkujeme za každý došlý příběh a fotku. Udělali jste nám opravdu velkou radost! Ještě předtím, než oznámíme vítěze tohoto měsíce, vás chci ujistit, že pokud jsme vás nevybrali, nemusíte věšet hlavu, protože nic není ztracené. V červenci budeme vybírat jednoho výherce ze všech došlých příběhů. Takže určitě máte ještě šanci vyhrát!

And the winner is…

Po dlouhém těžkém rozhodování jsme vybrali příběh bernské salašnice AIRY. Tato 6 let stará fenka bernského salašnického psa je velká bojovnice. Aira miluje nadevše svou rodinu a velmi ráda s nimi tráví čas při společných procházkách venku. Bohužel před dvěma lety se všechno začalo měnit.

Aira už nebyla veselá a společenská dračice, ale stal se z ní apatický pes. Dokonce se vůbec nemohla postavit na zadní nohy. Chvíli trvalo, než přišli na správnou diagnózu – ANAPLASMOSA.

 

Anaplasmosa – znáte ji?

Slyšeli jste někdy dříve o tomto onemocnění? Že ne? Vidíte, přitom je to docela běžné onemocnění, které přenáší klíšťata, stejně jako boreliózu. Toto onemocnění je vyvoláno mikroorganismem Anaplasma Phagocytophilum. Bohužel je těžké anaplasmosu ze začátku diagnostikovat, protože se projevuje bolestivostí a ztuhlostí kloubů, podobně jako artritida a borelióza. Také je spojená s apatií, nechutností, zvracením a trávícími problémy - prostě se pes „necítí ve své kůži“.

Anaplasmózu lze diagnostikovat pomocí jednoduchého testu z krve. Pro úspěšnou léčbu anaplazmózy je ale nutné tuto nemoc odhalit včas a poté ji lze vyléčit antibiotiky. Pokud se včas neodhalí, může anaplasmosa přejít do chronického stavu spojeného s bolestí kloubů.

Aira - klouby zase začínají bolet

Aira podstoupila náročnou léčbu a byla zase jako dříve. Teď postupem času si páníček všímá, že Aira chodí hůř a hůř a začínají ji znovu bolet klouby. Z Gelorenu dog se stal její velký kamarád - usnadňuje jí pohyb a díky němu zvládá i dlouhé procházky.

Aby tento stav vydržel Aiře, co nejdéle, dostane od nás roční péči o klouby! A co přesně to znamená? Předáme ji zásobu Gelorenu dog, který ji vydrží na celý rok. Dále ji zařídíme vyšetření kloubů veterinářem, který ji v případě potřeby aplikuje kyselinu hyaluronovou injekčně, pro rychlejší zlepšení stavu kloubů. Držímě pěsti, ať to Aiře dobře běhá co nejdéle, aby si se svou rodinou užila ještě mnoho šťastných kilometrů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz