DOPRAVA ZDARMA při objednání zboží v hodnotě nad 1200 Kč

Velká letní soutěž s Gelorenem dog je za námi!

Oba pány spojuje to, že neměli život úplně jednoduchý a tak museli strávit nějaký čas v útulku. Ronyho si panička vyzvedla, když mu byl 1 – 2 roky a jsou spolu již 9 let. Hugovi je nyní 7 let a už přes rok a půl čeká na svého nového majitele v Útulku pro nalezené psy v Táboře. Přečtěte si jejich příběh…

Kříženec Rony

Ronyho jsem si vzala z útulku, když mu byl 1-2 roky. Zanedlouho oslavíme 9 společných let, během kterých tento kříženec ohaře (černá barva bude asi z rotvajlera) poctivě a bez problémů plnil roli společníka, průvodce po lesích, a seznamovatele s jinými pejskaři.

I nyní ve svých 10-11 letech nevynechá jedinou příležitost pozdravit se s nějakým pejskem a v divokých hrách mnohdy stačí i bláznivým štěňatům. V posledním roce už se ale občas ozývají zejména přední tlapky, na které Rony po nějakém divočejším běhání nebo delším výletě pokulhává. Proto jsme zařadili do stravy doplňky na klouby.

P.S.: Focení s Gelorenem byla velká legrace, nejtěžší pak bylo vybrat jen jednu fotku :)

Hugo Boss – staford z Tábora

Příběh Huga nám zaslali jeho opatrovníci z Útulku pro opuštěné psy v Táboře, kde už s malou přestávkou rok a půl bydlí.

Chtěli jsme našeho Huga vyfotit s Gelorenem samotného (bez člověka), ale bohužel to nešlo :-). Ať jsme dali sáček s dobrotou kamkoliv, okamžitě chtěl dovnitř a všechno zbaštit. Hugo je sedm let starý staford, který v životě trpěl podvýživou, jeho majitel mu ubližoval jak fyzicky tak psychicky. Hugo měl tedy většinu svého života tělo v maximálním zápřahu, vytížení a stresu. Vzhledem k tomu, že skáče velmi rád na boudu, běhá a blbne, má klouby pořádně namáhané. Občas je na něm vidět, když třeba dlouho skáče nebo dělá slalom, že ho nožky trochu limitují.

Začali jsme tedy Hugovi dávat Geloren, aby jeho klouby zůstaly zdravé a nemuseli jsme u něj řešit za rok problémy s pohybem. Prevence je totiž vždy lepší než léčba! Hugovi hledáme nový domov už skoro rok a půl. Chceme, aby jeho šance na nový domov byla co nejvyšší, proto si špatné klouby nemůžeme dovolit :-). Kdyby Hugo našel nový domov, vzal by si Geloren do nového domova sebou anebo by případně zůstal Geloren v útulku pro další pejsky, kteří by měli problémy s klouby. Ještě jednou děkujeme za to, že Geloren je a zvířatům pomáhá a za super soutěž.

Já jen přidám, že to vypadá, že Hugovi se blýská na lepší časy! Našel si ho nový páníček, s kterým v sobotu odjel do nového domova až ke Karlovým Varům. Držíme Ti Hugo pěsti, aby to byl konečně ten pravý pán pro tebe a nemusel ses vracet zpátky!

Užijte si kluci kloubní výživu. Ať vám to dlouho dobře běhá!!!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz