DOPRAVA ZDARMA při objednání zboží v hodnotě nad 1200 Kč

Tržná rána u hříběte

Co s tím?

Hříbě si při hře ve výběhu šeredně roztrhlo nohu o ohradu. I když se jednalo pouze o kůži, rána byla veliká. Majitelé objevili hříbě ve výběhu naštěstí včas a ošetřili ránu zanedlouho po zranění. I přes včasné zašití rány se chytilo pouze 60 procent, zbylých 40 procent tedy museli doléčit sami. Majitelka už dříve slyšela o Anigranu, rozhodli se tedy, že ho vyzkouší. Koncem července odstranili odumřelou tkáň, která se nechytila zpět při přišití. Ránu, která nevypadala úplně nejlépe, začali hojit Anigranem - přípravkem s kyselinou hyaluronovou a jódovým komplexem.

Průběh hojení

Sama majitelka popisovala průběh hojení takto: „Ošetřování rány Anigranem nastartovalo běh na dlouhou trať. Ačkoli vypadala rána děsivě, naštěstí svaly a kosti byly v pořádku. To bylo velké plus... Rána za čtyři dny udělala opravdu veliký pokrok v hojení. Měli jsme obrovskou radost, jak Anigran zafungoval. Je to opravdu skvělé, když vidíte, jak se během pár dní rána vyplňuje a skvěle se hojí. Momentálně hojíme ránu již něco málo přes měsíc. Místa, která se již zacelila, jsou porostlá srstí a my máme obrovskou radost, že nám Anigran pomohl v léčení. I když se občas objeví komplikace a rána se musí oživit (u takovéto rány se to občas stává), Anigran zabraňuje zbytečné granulaci a pomáhá velice rychlému hojení. Za sebe při zraněních i menších oděrkách můžeme jen a jen doporučit!“

  

Na obrázku je vidět vývoj hojení. První obrázek ukazuje stav rány na začátku aplikace Anigranu, na druhém obrázku je rána po 4 dnech aplikace Anigranu a poslední obrázek ukazuje stav po měsíci ošetřování rány Anigranem.


Síla kyseliny hyaluronové a jódu

Anigran je veterinární přípravek určený pro ošetřování komplikovaných ran u zvířat. Majitelé ho zvolili, protože se výborně uplatňuje při ošetřování traumatických ran, které jsou ohroženy komplikacemi. Je úspěšně využíván k hojení poranění distální části končetin koní, které se problematicky hojí. Účinek Anigranu je založen na synergickém efektu působení kyseliny hyaluronové a jódového komplexu v ráně.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz