DOPRAVA ZDARMA při objednání zboží v hodnotě nad 1200 Kč

Seriál: Aktivní zvíře pomáhá útulkům – 3. díl

Požádali jsme Vás o pomoc při vybírání útulků, do kterých zašleme pytel dentálních tyčinek Kelparen. Na základě Vašich nominací na našem FB profilu Aktivní zvíře jsme vybrali čtyři útulky resp. zapsané spolky. Které to byly, jste se dozvěděli už v minulém díle. Pro pořádek si je ještě zopakujeme. Nejvíce nominací od vás získali: Psí štěstí, Útulek Jinak z.s. a Pes nejvěrnější přítel z.s. Abychom podpořili krajany, vybrali jsme z vašich nominací ještě útulek Lanškroun (zde nám trochu vázne komunikace, ale doufám, že se předání brzy uskuteční).

Psí štěstí - testujeme Kelparen

Prvním třem už pytel tyčinek Kelparen dorazil. Jako první dorazily zprávy z organizace Psí štěstí. Protože každou věc, která přijde je potřeba pořádně otestovat, vstupní kontrolu kvality provedli Teo a Dex.

 

Kelparen vs. Teo

Tento hnědý pašák se do tyčinek se zakousl s velkou chutí a chuť ho neopouštěla, dokud tyčinku nedokousal. Chvilku mu to trvalo, ale to není na škodu. Během kousání se totiž zuby mechanicky čistí.

Kelparen vs. Dex

Druhým testerem byl Dex. Malý černý kříženec, který se svého úkolu zhostil taky na výbornou. Na fotce vidíme, že se na tyčinky velmi těšil. Naštěstí ho nezklamaly a při vstupní kontrole kvality taky prošly! Hurá, můžou jít mezi další svěřence.

Kelparen na rozloučenou...

Oba kluci dostali tyčinky před svým odjezdem. Mají to štěstí, že už našli nové majitele a potom, co zbaštili tyčinky, s nimi odjeli domů. Přejeme jim hodně štěstí a lásky u nových páníčků. Hlavně, ať se jim tam líbí a jsou na ně hodní. Ale v dočasné péči jsou umístěni ještě další psi, kteří si na tyčinkách jistě taky pochutnají. Pokud byste jim chtěli pomoci, podívejte se na stránky nebo FB profil Psí štěstí, můžete si tam vybrat svého nového parťáka!

Těšíme se na další testery z ostatních útulků. Rádi se s vámi o jejich fotky podělíme!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz