DOPRAVA ZDARMA při objednání zboží v hodnotě nad 1200 Kč

Seriál: Aktivní zvíře pomáhá útulkům – 1. díl

1. díl: Pomozte nám vybrat útulek, který dostane obrovský pytel Kelparenu!

Práce v útulku bývá často dobrovolnická činnost a peněz na provoz také nebývá mnoho. Navíc zvířata, která se do útulků dostanou, jsou často ve zbědovaném stavu a potřebují vyšetření u veterináře. Provozovatelé útulků proto nemají peníze nazbyt a o různých pamlscích nebo veterinárních přípravcích se těmto psům může jenom zdát. Přitom kdo jiný než oni potřebuje život osladit?

Pojďme psům z útulků zlepšit stav zubů

Chceme těmto pejskům trochu přilepšit. Víme, že hodně nalezenců a obyvatel útulků má problémy se zuby. Není totiž v silách pracovníků útulků, aby se o zuby všem svým svěřencům starali a pravidelně jim je čistili. Rozhodli jsme se proto, že vybereme 4 útulky a každému z nich darujeme pytel Kelparenu – dentálních tyčinek, které zabraňují usazování zubního plaku a kamene a pomáhají zlepšit stav dásní a dechu psů. Tyčinky mohou sloužit jako funkční pamlsek – psi dostanou tyčinku za odměnu, která je potěší a ještě jim zlepší stav zubů.

Nominujte útulek, který dostane Kelparen

Pomozte nám, prosím, s výběrem útulku. Na facebooku nominujte útulek, o kterém si myslíte, že by tyčinky měl dostat, a napište nám proč. Z došlých tipů vybereme čtyři, kterým potom Kelparen doručíme.

 Moc dlouho nad útulkem nerozmýšlejte, nominace přijímáme do neděle 25. března do půlnoci.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz